Párové konzultace

Tkví-li obtíže v jakékoli rovině a fázi partnerského vztahu – od trápení s neplodností přes mezigenerační vztahy až po hádky o peníze, od čerstvé zamilovanosti přes předsvatební pochybnosti až po chuť rozejít se...

Jste nespokojeni s prožíváním svého vztahu? Máte ve vztahu rozdílné hodnoty, názory či postoje a s tím související neshody? Zažíváte časté hádky nebo naopak přílišné ticho? Existují nějaká ožehavá témata či tabu, o nichž se vám spolu těžko mluví? Prožíváte obtíže v sexu a intimitě? Přemýšlíte o rozchodu/rozvodu nebo jím už procházíte a chcete se důstojně rozejít? Zasahují vaše partnerské soužití výchovné či jiné obtíže s dětmi? Zasahují do partnerského vztahu mezi vámi obtíže ve vztazích širší rodiny včetně vztahů s tchánem/tchýní nebo obtíže vícegeneračního soužití pod jednou střechou? Trápí Vás neplodnost nebo jakékoli jiné obtíže zasahující soužití a vztahy v páru?

Lhostejno, jste-li pár manželský, mimomanželský (milenecký), nemanželský (bez sňatku), jste-li pár rodičovský, pěstounský či bezdětný, pár hetero- nebo homosexuální, žijete-li v jedné domácnosti nebo spolu jen chodíte – všechna tato i další témata a možnosti obnovy spokojenosti v partnerských vztazích můžeme společně zkoumat během párových konzultací.