Rodinné konzultace

Tkví-li obtíže v jiných či širších vztazích, než jen mezi partnery, nebo v jiných rovinách – od dětí přes tchána s tchýní až po rozvodovou problematiku péče o děti nebo pěstounství...

Zažíváte napětí či obtíže mezi členy rodiny? Mezi dětmi navzájem, mezi dětmi a dospělými? Nebo mezi dospělými navzájem včetně obtíží mezi již dospělými dětmi a staršími generacemi? Máte uvnitř rodiny obtíže v komunikaci, rozdílné hodnoty, názory či postoje a s tím související neshody? Existují nějaká ožehavá témata či tabu, o nichž se vám spolu těžko mluví? Přesahují výchovné či jiné obtíže s dětmi do vztahů mezi rodiči či do vztahů v širší rodině? Prožíváte obtíže ve vícegeneračním soužití pod jednou střechou nebo vztahy tchána/tchýně s vnoučaty? Zažili jste nebo zažíváte rozvod či jiné vážné rodinné události, které ovlivňují vztahy v rodině včetně dětí? Jste v období po rozvodu a řešíte novou podobu vzájemných vztahů s bývalým partnerem a jeho rodinou? Plánujete či prožíváte doplnění rozvedené rodiny o nového partnera a řešíte otázky vztahů nově vzniklé rodiny s širšími rodinami partnerů, příp. s expartnery a jejich rodinami? Trápí Vás jakékoli jiné obtíže zasahující soužití a vztahy v rodině?

Lhostejno, jste-li biologická, pěstounská, adoptivní či smíšená rodina, jste-li nejužší rodina nebo příbuzní v širších rodinných vazbách – všechna tato i další témata a možnosti obnovy spokojenosti v rodinných vztazích můžeme společně zkoumat během rodinných konzultací.