Pro veřejnost

Jako vzdělávací zařízení jsem akreditována Ministerstvem práce a sociálních věcí, s čímž souvisí především vzdělávací semináře pro sociální služby, ale i některé semináře pro pěstouny. Ve stejné kvalitě pak vedle toho nabízím i další vzdělávání pro rodiče a další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.

Ve vzdělávání se specializuji na výchovnou problematiku, práci s dětmi a rodinou, komunikační a režimový přístup v práci s dospívajícími a dospělými jedinci i skupinami, individuální osobní rozvoj a v neposlední řadě také na individuální i týmový profesní rozvoj a problematiku vyhoření.

Všechna tato a na vyžádání případně i další témata mohu připravit na míru přímo pro Vaše potřeby a po dohodě je i zrealizovat ve Vašem městě. 


Praktické semináře

  • výchovná tématika
  • školní úspěšnost
  • duševní hygiena

 

Přihlášky na akci

Na vybraný seminář se můžete z těchto stránek rovnou přihlásit.

ednášky

  • výchovná tématika
  • školní úspěšnost
  • duševní hygiena

 

 

Vyberte si typ vzdělávání, který by nejlépe odpovídal Vašim potřebám. Nejste-li si jisti nebo máte-li nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zájemci, kteří by se chtěli zúčastnit seminářů pro pěstouny, mohou po dohodě vybírat i ze seminářů v sekci Pro pěstouny.

Zájemci, kteří mají chuť zahrnout do svého vzdělávání více teoretického pozadí nebo se jim hodí osvědčení platné v sociálních službách, mohou po dohodě vybírat i ze seminářů v sekci Pro sociální služby.